HAKKIMIZDA

HakkımızdaFirmamız, 2012 yılında kurmuş olduğu Artemis Halı markası ile kısa zamanda halı sektörünün liderleri arasında yerini alarak Türkiye genelinde 1600 noktaya ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne daima en iyiyi hedefleyen firmamız, profesyonel ekibinin ortaya koyduğu özgün tasarımlar ile kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Artemis Halı ile yakalanan başarıyı bir adım daha ileri taşımayı amaçlayarak yatak, baza, başlık, ev tekstili ürünlerini Armis Markası altında toplamıştır.

2017 yılından itibaren başladığı AR-GE çalışmalarını İzmir’de kurduğu fabrikada yürüten Armis, 2018 yılında son teknoloji makinalar ile üretime başlamıştır. Şık ve ergonomik tasarıma sahip ürünlerini Türkiye’deki tüm satış noktalarına ulaştırarak siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız, 2012 yılında kurmuş olduğu Artemis Halı markası ile kısa zamanda halı sektörünün liderleri arasında yerini alarak Türkiye genelinde 1600 noktaya ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne daima en iyiyi hedefleyen firmamız, profesyonel ekibinin ortaya koyduğu özgün tasarımlar ile kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Artemis Halı ile yakalanan başarıyı bir adım daha ileri taşımayı amaçlayarak yatak, baza, başlık, ev tekstili ürünlerini Armis Markası altında toplamıştır.2017 yılından itibaren başladığı AR-GE çalışmalarını Yalova’ da kurduğu 13.500 m²’lik fabrikada yürüten Armis, 2018 yılı Eylül ayı itibariyle İzmir Torbalı’da ki yeni fabrikası ile üretim hacmini 3 kat büyüterek, şık ve ergonomik tasarıma sahip ürünlerini Türkiye’deki tüm satış noktalarına ulaştırarak siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.